Wakacje Last Minute w grudniu: Najlepsze Oferty!

Jaki jest najskuteczniejszy sposób na ucieczkę przed ponurą zimową pogodą? Spontaniczne wakacje w Hiszpanii! Zebraliśmy dla Was najlepsze oferty z całego kraju i przedstawiamy miejsca, które mogą stać się celem Waszych niesamowitych zimowych wakacji!

1. Alicante

Alicante

Costa Blanca jest jedną z czołowych letnich destynacji, ale również zimą nie brakuje tu atrakcji i zajęć! Odkryjcie inną, mniej zatłoczoną stronę Alicante, wraz z rozrywkami sportowymi, wydarzeniami kulturalnymi i masą innych propozycji. Centralne położenie miasta Alicante pozwoli Wam na zwiedzenie całego wybrzeża i odkrywanie jego pełnych uroku miasteczek. Najlepsze apartamenty Alicante czekają na Was tutaj!

2. Nerja

View from the Balcon de Europa, Nerja

Najpiękniejsza wioska rybacka na Costa del Sol oferuje dużo rozrywki zarówno w samym mieście, jak i okolicach. Odwiedźcie jaskinie w Nerja, podziwiajcie niesamowite krajobrazy z tarasu widokowego Balcón de Europa i odkrywajcie uroki okolicznych rezerwatów przyrody. Jedynie krótka wycieczka dzieli Was od Malagi, z jej nocnym życiem i ulicami pełnymi zabytków. Aby zapoznać się z ofertami last minute w okolicy zajrzycie tutaj: noclegi Nerja.

3. Teneryfa

Anaga, Tenerife

Cieszcie się tropikalnym klimatem w środku zimy! Kto z nas nie marzy o wypoczynku na Wyspach Kanaryjskich? Czarne plaże Teneryfy są naprawdę nieziemskie i czynią urlop niezapomnianym. Korzystajcie ze sportów wodnych takich jak nurkowanie czy surfing, wybierzcie się z rodziną na pokazy delfinów....jest tyle rzeczy do zrobienia i zobaczenia! Sprawdźcie nasze noclegi na Teneryfie w bezkonkurencyjnych cenach!

4. Barcelona

Barcelona, Parc Guell

Jeżeli istnieje jedno hiszpańskie miasto, które oferuje wszystko, bez wątpienia jest to Barcelona! Niezależnie czy jesteś miłośnikiem architektury, zakupów, podróży kulinarnych czy wybierasz się na wakacje z dziećmi, tutaj znajdziesz wszystko na miejscu! Nie możemy pominąć także wspaniałego Dzikiego Wybrzeża oraz okolic kryjących winnice i doskonałe katalońskie wino musujące cava! Najlepsze oferty na wakacje w Barcelonie czekają tutaj!  

5. Gran Canaria

Playa del Inglés

Gran Canaria jest bez wątpienia doskonałym miejscem na ucieczkę od chłodu i spędzenie wyjątkowych wakacji. Dzięki doskonałemu klimatowi oraz wielu możliwościom zajęć na świeżym powietrzu, jest to prawdziwy raj dla fanów sportów. Na miłośników hiszpańskiego klimatu i kuchni czeka zaś wiele urokliwych, pełnych życia miast oraz wiosek. Wśród naszych ofert last minute czekają wspaniałe domy wakacyjne i apartamenty Gran Canaria! Zarezerwujcie najlepsze z nich!


Czy zdecydowaliście już, gdzie wybierzecie się na zimowe last minute i ucieczkę w stronę słońca? A może chcecie więcej propozycji? Jeżeli tak, przejrzyjcie inne wczasy last minute Hiszpania i wybierzcie swoje ulubione miejsce!