Warunki korzystania z serwisu

www.wakacje-hiszpania.pl (nazywana poźniej 'serwisem') jest częścią Spain holiday Online Rentals S.L. (nazywana później “Spain-Holiday”), która jest hiszpańską firmą zarejestrowaną w Maladze,Hiszpania. Numer rejestracyjny irmy to: ES-B92802479.

Zasady prawne

Ogólne warunki korzystania reguluje prawo hiszpańskie i tak użytkownicy jak reklamodawcy tego serwisu akceptują wyłączną jurysdykcję sądów hiszpańskich w mieście Malaga.

Warunkiem korzystania z tej strony jest zgoda na na nieużywanie jej do nielegalnych celów, lub celów zakazanych przez ten regulamin, lub innych obowiązujących przepisów prawa.

Kliknij tutaj aby poznać -> Warunki korzystania z"tego serwisu"

Kliknij tutaj aby poznać -> Regulamin właściciela na"Wakacje-Hiszpania"

Warunki korzystania z "serwisu"

1. Użytek osobisty

Ten serwis może być używany tylko do przeglądania lub zasięgnięcia informacji dotyczących wakacyjnego wynajmu nieruchomości od ich właścicieli. Wczasowicze nie są obciążeni żadnymi opłatnościami za dostęp,a serwis może być używany tylko do kontaktu z naszymi reklamodawcami w zakresie dostępności ich nieruchomości do wynajmu na wakacje. Korzystanie z witryny dla celów innych niż wyszukiwanie i rezerwacja nieruchomości do wynajęcia na urlop jest surowo zabronione. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem tej strony Twój adres e-mail zostanie zapisany w naszej bazie danych, a my wyślemy ci co najmniej jedną wiadomość e-mail w ciągu roku w celach komercyjnych. Zawsze możesz wypisać się z tej usługi, a Twój e-mail zostanie usunięty z naszej bazy danych.

2. Poprawność danych nieruchomości i właściciela

Wakacje-Hiszpania nie może zagwarantować poprawności dokładności cen, zdjęć i innych informacji dostępnych na tej stronie. Za szczegółówy opis nieruchomości, ceny, rezerwacje i zdjęcia odpowiada wyłącznie właściciel lub agent nieruchomości. Wakacje-Hiszpania nie potwierdziła ceny ani poprawności każdej reklamy i właściciela, więc turyści powinni przeprowadzić własne śledztwo w sprawie autentyczności jakichkolwiek oferowanych informacji. Wakacje-Hiszpania nie ponosi odpowiedzialności za błędy, nieścisłości, wprowadzające w błąd zdjęcia, ceny, czy informacje dostarczone przez właściciela lub agenta w tym serwisie.

Odpowiedzialność

Korzystanie z serwisu oznacza, że ​​zgadzasz się zwolnić Wakacje-Hiszpania z odpowiedzialności za jakąkolwiek stratę lub uszkodzenia w związku z oszustwami lub każdym naruszeniem warunków. Wakacje-Hiszpania nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody, któych możesz doznać korzystając z serwisu. W związku z tym, Wakacje-Hiszpania nie jest zobowiązany do udzielenia jakiegokolwiek zwrot lub odszkodowania za straty, które możesz ponieść wynajmując nieruchomośś od reklamodawcy na tej stronie.

4. Prawa autorskie

Treści i oprogramowanie na tej stronie są chronione prawami autorskimi. Zawartość serwisu nie może być wykorzystywana ani kopiowana w celach innych niż do użytku osobistego bez uprzedniej pisemnej zgody Wakacje-Hiszpania lub osoby czy organizacji publikującej informacje w tym serwisie.

Regulamin dla reklamodawców na "Wakacje-Hiszpania"

5. Prawa autorskie

Reklamodawca zapewnia, że jest właścicielem praw autorskich do materiałów fotograficznych i tekstowych dostarczonych na Wakacje-Hiszpania (materiał), lub jest upoważniony przez właściciela praw autorskich do przyznania Wakacje-Hiszpania zezwolenia na zastosowanie materiału. Reklamodawcy użyczają serwisowi wieczystych, nieodpłatnych licencji na wykorzystanie materiałów w celach promocyjnych. Reklamodawca bezwarunkowo zwalnia Wakacje-Hiszpania z żądania wszelkich kosztów, strat lub zobowiązań (w tym kosztów zastępstwa procesowego), które Wakacje-Hiszpania moe ponieść w wyniku naruszenia praw autorskich z wykorzystaniem materiału. Reklamodawca rozumie, że materiał fotograficzny lub tekstowy z każdej części serwisu nie może być powielany bez zgody właściciela praw autorskich.

6. Wygląd i układ

Wakacje-Hiszpania nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody, wynikające z wyglądu strony lub zmian wprowadzonych do zdjęć i tekstów dodawanych przez reklamodawcę. Wakacje-Hiszpania zastrzega sobie prawo do ustalenia ostatecznego układu strony ogłoszenia w serwisie, w tym prawo do edycji tekstu, zmiany układ strony lub zdjęcia. Wakacje-Hiszpania zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i edytowania danych tekstowych wpisanych w bazie danych reklamodawców online.

7. Odpowiedzialność

Jeśli reklamodawca jest ofiarą oszustwa, Wakacje-Hiszpania nie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności przez ogłoszeniodawcę. Wakacje-Hiszpania nie gwarantuje, że działanie serwisu będzie nieprzerwane lub wolne od błędów. Wakacje-Hiszpania nie może być pociągnięty do odpowiedzialności przez ogłoszeniodawcę za wszelkie nieuczciwe lub pośrednie szkody, w tym utracone korzyści, niezależnie od przyczyny wynikającej z jakiejkolwiek teorii odpowiedzialności <br/> Ogłoszeniodawca jest odpowiedzialny za wszelkie straty, których najemca może dostąpić jeśli konto e-mail reklamującego zostanie przejęte przez hakera lub złośliwie manipulowane w dowolny sposób. Reklamodawca zobowiązuje się do zwrotu najemcy pełnej kwoty lub do zaoferowania domu do wynajęcia zgodnego z ustaleniami

8. Kilka nieruchomości

Ogłoszenie nieruchomości w tym serwisie należy do jednej jednostki wypoczynkowej, nie wielu jednostek, nie powinna być reprezentowana jako przykład nieruchomości w regionie. Tylko jedna jednostka powinna być przedstawiona w reklamie, o ile nie wyrażono zgody na więcej. Wakacje-Hiszpania zastrzega sobie prawo do zmiany ogłoszeń nieruchomości nie zgodnych z tą polityką.

9. Wygaśnięcie ogłoszenia

Jeśli Wakacje-Hiszpania otrzyma skargi od użytkowników na temat konkretnego ogłoszenia, które jest kłamliwe lub jeśli Wakacje-Hiszpania wielokrotnie otrzyma skargi na właściciela, to zastrzegamy sobie prawo do usunięcia reklamy i zablokowania konta bez zawiadomienia,a także zachowania płatności. Jeśli reklamodawca stara się wprowadzić materiał nieodpowiedni do bazy danych, lub wielokrotnie nadużywa systemu on-line, Wakacje-Hiszpania zastrzega sobie prawo do odrzucenia reklamy i nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek koszty. Reklamodawcy mogą usunąć swoje ogłoszenie z serwisu przed datą wygaśnięcia ogłoszenia, a nastąpi to tak szybko, jak tylko otrzymamy formalne zawiadomienie, zawierające numer identyfikacyjny właściciela lub numer nieruchomości i hasło. Niestety, nie ma zwrotu pieniędzy.

10. Kontakt

Aby utrzymać stale wysoki poziom usług, serwis wymaga od wszystkich reklamodawców aby mogli odpowiadać na nadsyłane zapytania przez telefon lub email. Jeśli reklamodawcy są poza zasięgiem przez okres dłuższy niż jeden tydzień, zalecamy aby zostawii wiadomość na poczcie głosowej lub automatyczną odpowiedź na koncie e-mail. Jeśli żadna z tych opcji nie jest możliwa, prosimy reklamodawcó o kontakt z nami, abyśmy czasowo mogli zawiesić ogłoszenie. Rezerwujemy sobie prawo do zawieszenia reklamy, jeśli właściciel jest niedostępny dłużej niż tydzień. Będziemy wysyłać wiadomości przez telefon i e-mail z prośbą, aby reklamujący poinformowali nas o ponownej aktywacji po powrocie. Prosimy pamiętać, że oferujemy usługi SMS aby dostarczyć zapytania do właścicieli kiedy nie mają dostępu do poczty.

11. Linki zewnętrzne

Linki z reklamą do stron lub adresów e-mailowych innych niż Wakacje-Hiszpania są akceptowane tylko i wyłącznie jeśli na stronie lub blogu pojawi się link zwrotny do Wakacje-Hiszpania. Jeśli reklamodawca dodaje link lub adres e-mail bez zgody, ponownie dodaje lunk lud adres e-mailowy po poprzednim usunięciu go lub usuwa zwrotny link ze swojej reklamy w serwisie rezerwujemy sobie prawo do usunięcia ogłoszenia bez zwrotu opłaty.

12. Zasady płatności

Płatność musi być dokonana tego samego dnia co rejestracja nieruchomości w serwisie. Płatność online za pomocą karty kredytowej lub debetowej jest obsługiwana przez WorldPay. Płacąc kartą kredytową dane są transmitowane na zaszyfrowanej bezpiecznej linii SSL. Jeśli reklamodawca nie może płacić kartą, to przelew bankowy także zostanie zaakceptowany, jest to jednak zwykle droższa i wolniejsza metoda. Informacje o płatności można znaleźć w ramach konta pod linkiem "Płatności".

13. Zasady zwrotu kosztów

Wakacje-Hiszpania zapewnia obsługę reklamową, a nie fizyczny produkt. Nie oferuje się okresóch próbnych, ani zwrotów lub odszkodowań za reklamy które wygasły lub nie.

14. Zmiany w cenach i warunkach

Wakacje-Hiszpania zastrzega sobie prawo do zmian stawek i warunków bez uprzedzenia. Zmiany stawek będą zastosowane bezpośrednio dla nowych reklamodawców i przy odnowieniu ogłoszenia przez obecnych klientów. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz reklamować więcej niż jedną nieruchomość.

15. Dokumentacja

Wakacje-Hiszpania wymaga od wszystkich właścicieli dowodu własności ich majątku w formie tytułu własności, rachunky za media lub podobnego dokmentu.

16. Zalegalizuj swój hiszpański biznes

Jeśli planujesz wynajmować swój dom na krótkoterminowe wakacje, władze hiszpańskie wymagają, aby tak właśnie zarejestrować Twoją wakacyjną nieruchomość. Każdy ratusz ma swoje własne procedury rejestracyjne. Gorąco zachęcamy do tego, aby prowadzić swoją firmę zgodnie z prawem.
Aby sprawdzić zasady dla domów wakacyjnych w rejonie Katalonii przejdź do przejdź do przewodnika.

X
Wygraj voucher o wartości 750€!
Zapisz się do naszego newslettera i wygraj 750€ na najbliższe wakacje w Hiszpanii. Wybieraj spośród ponad 7500 nieruchomości.

 Wygraj voucher o wartości 750€!