Referencje

Co inni właściciele mówią o swoich reklamach na Wakacje-Hiszpania.pl

Jest bardzo dużo firm oferujących reklamę Twojego hiszpańskiego domu na wakacje, ale tylko kilka z nich jest w stanie dostarczyć prawdziwych zapytań. Poniżej znajdziesz tylko kilka z wielu referencji otrzymanych przez nas od właścicieli, którzy znaleźli źródło reklamy, które rzeczywiście działa.

Usatysfakcjonowani klienci

Dzięki Helena,
Właśnie napisałam do Lisy, żeby potwierdzić rezerwację. Wasza strona jest naprawdę bardzo popularna. Jesteśmy na 3 różnych stronach ale większość rezerwacji pochodzi od was. Świetna robota.
Dzięki, Tim
Cześć Claus,
Właśnie dokonałam płatności za kolejny rok. W tym roku także mieliśmy bardzo wiele rezerwacji pochodzących od Wakacje-Hiszpania i jestem bardzo zadowolona z Waszych usług. W zasadzie większość z tegorocznych rezerwacji pochodziło z Wakacje-Hiszpania niż z innych stron. Kontynuujcie świetną robotę...
Pozdrawiam, Helen Lewis
Droga Heleno
Wielkie dzięki za Twoją dzisiejszą pomoc. Chciałabym też wykorzystać okazję, żeby powiedzieć, że Wasza strona jest świetna. Mój apartament był wynajmowany przez cały poprzedni sezon, ogłaszam się tylko u Was więc wszystkie rezerwacje pochodzą z Wakacje-Hiszpania.pl. Wszyscy goście byli bardzo mili, rzetelni ludzie, któzy dbali o nieruchomość. Poza tym strona bardzo dobrze się prezentuje, jest przyjazna użytkownikowi, a Wy zawsze bgardzo szybko odpowiadacie na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług i nie zawaham się polecić Wakacje-Hiszpania innym właścicielom nieruchomości do wynajęcia.
Bardzo dziękuję
Gillian
Drogi Clausie i zespole,
Dziś dokonałam przelewu bankowego jaki opłaty za naszą reklamę, więc miejmy nadzieję, że otrzymasz ją wkrótce z naszego konta bankinter. Jesteśmy absolutnie zachwyceni waszymi usługami. Myślę, że jesteście najlepsi dlatego nie przedłużaliśmy umowy z innymi stronami, jako że wszystkie rezerwacje przychodzą za pośrednictwem Waszej strony. Jestem pewna, że ten rok będzie tak dobry jak poprzedni, skoro z roku na rok dostajemy więcej zapytań i więcej rezerwacji. Twój zespół robi kawał dobrej roboty.
Serdeczne pozdrowienia, Maureen
Cześć Helena,
Nasze ogłoszenie na Wakacje-Hiszpania jest niesamowite. Tak niesamowite, że nasza pierwszą rezerwacje otrzymaliśmy po niecałych 24 godzinach - powiedzenie, że jesteśmy usatysfakcjonowani to trochę za mało!!! Czy jest jakieś miejsce na Waszej stronie gdzie można to napisać? Chcielibyśmy publicznie podziękować za Wasz profesjonalizm i skuteczność.
Serdecznie pozdrawiam, Fabrizio
Ogromne podzękowania Helena.
Muszę powiedzieć, że Ty i Twoja firma jesteście najbardziej skutycznymi i pomocnymi ludźmi z jakimi przyszło mi pracować! Poza tym dostarczacie najwięcej rezerwacji, co jest definitywnym pozytywem!!
Bardzo dziękuję, Polly
X
Wygraj voucher o wartości 750€!
Zapisz się do naszego newslettera i wygraj 750€ na najbliższe wakacje w Hiszpanii. Wybieraj spośród ponad 7500 nieruchomości.

 Wygraj voucher o wartości 750€!