Poznaj nas

Naszym celem jest bycie najbardziej zaufaną witryną zajmującą się wakacyjnym wynajmem

Poznaj nasz zespółZ biegiem lat

Na samym początku

... Claus Sorensen, założyciel, zdecydował o skoncentrowaniu się na pracy przy wynajmie wakacyjnym w Hiszpanii. Odkrył, że do tej pory nie było zbyt wielu nieruchomości dostępnych online i postanowił wykorzystać leżący tam potencjał przekształcić w prosperujący biznes. To w tym momencie powstała strona Spain-Holiday.com a za nią inne strony grupy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Reklama Twojej nieruchomości zostanie pokazana milionom wczasowiczów w 13 językach. Dokładamy wszelkich starań aby poprzez bezpieczene technologie, wiedzę specjalistyczną oraz przyjazny serwis zdobywać zaufanie tak właścicieli jak wczasowiczów.

Nasza misja i wartości

W co wierzymy

Podchodzimy ambitnie do wszystkich obszarów naszej działalności. Tymi wartościami kierujemy się podczas naszych codziennych działań i decyzji:

Jesteśmy zaangażowani

Wierzymy, że dobry duch zespołu i wewnętrzna dobra karma jest kluczem do naszego sukcesu , a nasi ludzie są esencją tego, co sprawia, że Wakacje-Hiszpania.pl jest naprawdę fajnym miejscem. W naszym świecie jeden plus jeden równa się trzy: zatrudniamy graczy zespołowych, którzy rozumieją, jak wykorzystać moc synergii.

Możemy na siebie liczyć

Wiemy, że bycie tym dobrymi popłaca. Zaufanie naszych klientów jest dla nas największym wynagrodzeniem, bo uważamy, że zaufanie buduje swoje podstawy na właściwym kontakcie międzyludzkim. Możesz zawsze dotrzeć do ludzi stojących za marką - nigdy ukrywamy głowy w piasku.

Celebrujemy kreatywność

Innowację traktujemy jako narzędzie do rozwijania tak naszej działalności jak nas samych. Dlatego stawiamy na niestereotypowe myślenie i ciągle szukamy nietypowych rozwiązań oraz oryginalnych odpowiedzi na zmieniające się potrzeby turystów i właścicieli.

Celujemy wyżej

Kluczowym czynnikiem pchającym nas do działania jest nasza pasja z którą w parze idzie wiedza ekspercka - nasz największy atut. Każdego dnia staramy się być lepszą wersję nas samych, a "wystarczająco dobry" to dla nas wciąż za mało. Zawsze będziemy ciekawy i będziemy chcieli więcej i lepiej.