Last Minute Październik 2016: 6 spektakularnych ofert

Mamy koniec września a to znaczy, że kalendarzowe lato właśnie się skończyło. Czy aby na pewno? Znaleźliśmy najlepsze oferty Last Minute byście mogli złapać mocne ostatnie promienie słońca w Hiszpanii.

1. Costa del Sol

Costa del Sol czyli Wybrzeże Słońca zawdzięcza swoją nazwę idealnemu klimatowi nawet poza sezonem letnim. Średnia temperatura w październiku wynosi 19 stopni Celsjusza z przewagą słonecznych dni, co czyni ten rejon wymarzonym miejscem na spędzenie nadchodzącego miesiąca. W tej luksusowej willi w październiku można spodziewać się prawie 30% zniżki! 

Nieruchomość Costa del Sol

Ten dom na wakacje można znaleźć tutajKliknij tutaj jeśli chcesz znaleźć więcej ofert Last Minute na Costa del Sol.

2. Costa Blanca

Jeśli wolisz wschodnią część Hiszpanii, dlaczego nie wybrać Costa Blanca? Ten piękny obszar rozciąga się w prowincji Alicante i cieszy się posiadaniem 200-kilometrowego wybrzeża. Apartament jest wyposażony we wszelkie możliwe udogodnienia a w październiku jest aż o 35% tańszy niż w sierpniu. 

Costa Blanca Property

Ten dom na wakacje można znaleźć tutajKliknij tutaj jeśli chcesz znaleźć więcej ofert Last Minute na Costa Blanca.

3. Costa Brava

Jeśli szukasz przyjemnych temperatur na jesienne wypady to Costa Brava na pewno nie będzie złym pomysłem. Dodatkowo śniadania na tarasie z takimi widokami na z pewnością pomogą przygotować umysł na nadchodzące chłodne poranki, tym bardziej, że cena apartamentu w październiku jest niższa aż o 33%.

Costa Brava Property

Ten dom na wakacje można znaleźć tutajKliknij tutaj jeśli chcesz znaleźć więcej ofert Last Minute na Costa Brava.

4. Majorka

Zamiast wybrzeża preferujesz wyspę? Majorka to doskonała opcja, tym bardziej, że jesienią pustoszeje, a widokami można zachwycać się w samotności. Ten penthouse znajduje się tylko 50 metrów od plaży i innych udogodnień. Do tego cena w październiku jest o 33% niższa niż we wrześniu.

Nieruchomość Mallorca

Ten dom na wakacje można znaleźć tutajKliknij tutaj jeśli chcesz znaleźć więcej ofert Last Minute na Majorce.

5. Costa Tropical

W prowincji Granada, na tropikalnym wybrzeżu leży niezwykła willa - Casa Renaissance. W dekoracji domu czuć zapach Toskanii, Meksyku i oczywiście gorącej Andaluzji. Dom daje poczucie intymności rajskiego zakątka a do tego jego cena w październiku jest o 50% niższa niż cena regularna!

Nieruchomość Costa Tropical

Ten dom na wakacje można znaleźć tutajKliknij tutaj jeśli chcesz znaleźć więcej ofert Last Minute na Costa Tropical.

6. Kadyks

Na koniec mamy willę z widokiem na morze w Kadyksie. Z widokiem to mało powiedziane, bo to dom, który ma bezpośrednie zejście na plażę! Brzmi jak sen, prawda? Oprócz tego na październikowe rezerwacje obowiązuje 33% zniżki.

Nieruchomość Kadyks

Ten dom na wakcje można znaleźć tutaj. Kliknij tutaj jeśli chcesz znaleźć więcej ofert Last Minute w Kadyksie.

Mamy nadzieję, że udało nam się zainspirować Was nieco i pomóc przy wyszukiwaniu ofert Last Minute w Hiszpanii. Macie już pomysł na najbliższe mini - wakacje?