10 najlepszych klubów w Marbelli

Marbella to kurort, który słynie z najlepszych klubów na świecie, od wielu lat przyciągających bogatych i sławnych. Dzięki wyrobionej marce, luksusowym imprezom i pozycji jednego z najbardziej ekskluzywnych miejsc na wybrzeżu Costa del Sol, lista celebrytów, znanych nazwisk pojawiających się w Marbelli jest długa. Poniżej znajdziecie przewodnik po najlepszych klubach, wymienionych w przypadkowej kolejności, gdzie odbywają się najgorętsze imprezy. Zaplanuj elektryzujące przyjęcie podczas wakacji w Marbelli.

1. Olivia Valère

Olivia Valère jest uosobieniem luksusowego klubu w Marbelli. Impreza na świeżym powietrzu w spektakularnej scenerii patiów, które znajdują się w hybrydowych replikach pałacu Alhambra i Mezquita. To miejsce gdzie celebryci chętnie się fotografują. Olivia Valère to najlepszy klub w Marbelli, aby bawić się i popijać drinki w towarzystwie sławnych i bogatych. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach, odwiedź stronę Olivia Valère.

Lokalizacja: Carretera de Istán, Km 0.8, 29600 Marbella, Malaga.

2. Pangea

Pangea to kosmopolityczny klub położony w uprzywilejowanym miejscu, w pobliżu luksusowych domów wakacyjnych w Puerto Banús. Lokal oferuje panoramiczne widoki na Morze Śródziemne, które zachwycają gości. Jako jeden z najbardziej popularnych klubów w Marbelli zyskał opinię miejsca gdzie odbywają się najlepsze imprezy w Puerto Banús. 

Lokalizacja: Budynek Edificio Club de Mar Puerto Banús, Muelle de Honor, s/n, 29660 Marbella, Malaga.

3. Aqwa Mist

Kolejny na liście najlepszych klubów w Marbelli to Aqwa Mist. Prawie na pewno traficie na jakąś znaną twarz; celebrytę, piłkarza, piosenkarza. Grają tu najlepsi światowi DJ-e. Ze strefami dla VIP-ów, prywatnymi barami, tarasami, jacuzzi i wodnymi kaskadami, klub stał się kwintesencją luksusu i przepychu. Aby uzyskać więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach, odwiedź stronę internetową Aqwa Mist

Lokalizacja: Calle Belmonte, Nueva Andalucia, Marbella, Malaga.

4. Funky Buddha

Funky Buddha słynie z bardziej żywiołowej atmosfery imprezowej, niż oferują to inne kluby w Marbelli. Przy czym lokal nie traci nic ze swojej klasy i zachowuje elegancki styl. Aksamitna, pluszowa dekoracja kryje w sobie zapowiedź intrygującego wieczoru, dodaje klubowi tajemniczości i ekskluzywności, czyniąc z Funky Buddha kolejny magnetyzujący lokal przyciągający celebrytów. 

Lokalizacja: Camino de la Cruz s/n, 29602, Marbella, Malaga.

5. Tibu Banús

Przedstawiamy Tibu Banús, kolejny najmodniejszy klub w Marbelli. Atmosfera tego miejsca zawsze była nieodzownie połączona z dobrym gustem, tańcami do białego rana w luksusowym, zmysłowym i efektownym otoczeniu. Tibu to klub faworyzowany wśród celebrytów, elit świata mody. Wszystkich przyciąga magnetyzująca muzyka najlepszych DJ-ów na świecie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i nadchodzących wydarzeniach, odwiedź stronę internetową Tibu Banús

Lokalizacja: Plaza Antonio Banderas, Av. de Julio Iglesias, 103, 29660 Marbella, Malaga

6. La Suite

Możecie spodziewać się, że spotkacie kilka znanych osób w La Suite, w jednym z najlepszych klubów Marbelli, który przyciąga gwiazdy z pierwszych stron gazet i śmietankę towarzyską. Klub ten staje się centrum życia po północy kiedy to DJ-e o międzynarodowej renomie dają pokaz swoich umiejętności. La Suite został uznany za najmodniejszy i najbardziej stylowy klub w Marbelli ze względu na wyrafinowaną atmosferę i elegancki wystrój, inspirowany Studio 54 na Manhattanie. Aby uzyskać więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach, odwiedź stronę internetową La Suite

Lokalizacja: Av. Bulevar Príncipe Alfonso de Hohenlohe, 1, 29602 Marbella, Malaga.

7. Mirage

Ten klub otworzył podwoje dopiero w 2017 roku i od razu miał bardzo udany sezon letni. Wnosząc świeżość i nowy styl do wakacyjnego clubbingu w Puerto Banús. Mirage, każdej nocy oferuje nową atrakcję, wydarzenie przyciągające tych wszystkich, którzy kochają klubowe życie. Damskie noce w środę uprawniają każdą kobietę wchodzącą do Kinky Malinki do otrzymania darmowego drinka, niedziele ze słynnymi  DJ-ami oferującymi najmodniejsze melodie house i osobna sala dla miłośników R&B.

Lokalizacja: Urbanisation N Andal P Banús, 14, 29660 Marbella, Malaga.

8. Seven

Seven Puerto Banús postrzegany jest jako jeden z najbardziej eleganckich i ekskluzywnych klubów Marbelli. Stali bywalcy nie opuszczą wieczorów z DJ-ami serwującymi najlepszą muzykę. Klub przyciąga tłumy gości spragnionych dobrej zabawy w luksusowym otoczeniu. Klub oferuje mieszankę arabskiego i azjatyckiego stylu, można tu wypić drinka nie rezygnując z intymnej atmosfery. Możesz bawić się przez całą noc w strefie dla VIP-ów z dużym tarasem. 

Lokalizacja: Calle Muelle Ribera, s/n, 29660 Marbella, Malaga.

9. Ocean Club

Jako jeden z najlepszych klubów plażowych w Marbelli, gdy zachodzi słońce, w Ocean Club fiesta rozkręca się na dobre. Miejsce to jest szczególnie znane ze swoich imprez sezonu otwarcia i zamknięcia; z występami na żywo, fajerwerkami i atrakcjami. Przez całe lato Ocean Club przyciąga turystów do Marbelli poszukujących najlepszych szampańskich przyjęć na basenie. W klubie odbywają się też regularne cotygodniowe imprezy, takie jak Club Tropicana w każdy piątek, a w soboty i niedziele można posłuchać relaksującej house music.

Lokalizacja: Avda. Lola Flores, s/n, 29660 Marbella, Malaga

10. News Café

News Café został uznany za jeden z najlepszych klubów nocnych w Marbelii ze względu na swoją urzekającą i relaksująca atmosferę. To miejsce gdzie usłyszycie często muzykę na żywo i ma najlepszych DJ-ów na swoim pokładzie. Wszystko w luksusowym i eleganckim otoczeniu. Baw się do wschodu słońca obserwując światła jachtów cumujących na przystani w Puerto Banús. Aby uzyskać więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach, odwiedź stronę internetową News Café

Lokalizacja: Lugar Muelle de Ribera, s/n, 29660 Marbella, Mslaga.