Najlepsze plaże Marbelli - Nikki Beach

Żadna z list dotyczących Marbelli nie byłaby pełna bez Nikki Beach. Leży w odległości 5 minut autem od osiedla Costabella, w pobliżu Elvirii. 

Nikki Beach jest jednym z najbardziej ekskluzywnych klubów plażowych na Costa del Sol. Dom bogatych i sławnych i tych, którzy marzą by nimi być. 

Leży na pięknym odcinku plaży, w sąsiedztwie hotelu Don Carlos tworzącym pas plaży znany jako Playa Real de Zaragoza, nie znadziecie bardziej malowniczego miejsca.

O Nikki Beach

Nikki beach Marbella

Czym jest Nikki Beach? Przede wszysykim instytucją i stylem życia, aczkolwiek bardzo drogim. 

Plaża sama w sobie jest rzeczywiście piękna. Nieco kamienista i z bardzo czystą wodą. 

Nikki Beach oraz Hotel Don Carlos Hotel dzielą ten odcinek wybrzeża. 

Nikki Beach Marbella

Usługi 

Wszystko - ale będzie was to kosztować! O Nikki Beach można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest tania. Wynajem łóżek, które możecie zobaczyć powyżej to cena 300€ za dzień. 

Jeśli jednak sączenie szampana na plaży, słuchanie setów światowej sławy dj-ów, oglądanie tancerzy go-go i połykaczy ognia to Wasza bajka, to Nikki Beach zdecydowanie spełni Wasze oczekiwania.

Nikki Beach słynie głównie z rokrocznie organizowanych imprez takich jak: otwarcie sezonu - "La Fiesta Blanca Grand Opening", kiedy wszyscy przychodzą ubrani na biało, "World Party Champagne Tour" - z litrami lejącego się szampana czy impreza zamykająca sezon - "Fiesta de Clausura de Red" . 

Jak dojechać do Nikki Beach?

Nikki Beach znajduje się prawie 14 km od od centrum Marbelli.

Z Marbelli - jedźcie N340-A7 w kierunku Malagi. Skręćcie w zjazd do Elvirii ( zobaczycie znak dojazdu do hotelu Don Carlos), skręćcie za nim w prawo. Na pierwszym rondzie skręćcie w lewo - Nikki Beach jest oznakowana. 

Z Malagi - jedźcie N340-A7 w kierunku Marbelli. Po dojeździe do zjadu do Elvirii na rondzie skierujcie się na E-15/A-7/Fuengirola/Málaga. Na kolejnym rondzie zjedźcie w lewo i kontynuujcie do Nikki Beach.