Najlepsze plaże Marbelli - Bounty Beach

Bounty Beach to jedne z tych miejsc, gdzie czuje się nieco hipisowskiego ducha młodości, jednocześnie jest jednym z najlepszych miejsc na beach party na Costa del Sol.

Ta plaża jest wręcz uwielbiana przez imprezowiczów i nic dziwnego. Z jedzeniem po przystępnych cenach, niewiarygodnymi drinkami, palmami oraz dającymi cień drzewkami bananowymi porozrzucanymi wzdłuż plaży to miejsce staje się mekką dla tych szukających dobrej muzyki i relaksu.

Bounty Beach, Marbella

Bounty Beach to w zasadzie nazwa beach baru, plaża znana jest pod oficjalną nazwą jako Playa del Cable. Przez lata stała się miejscem bywania głównie młodszej części mieszkańców Marbelli.

Playa del Cable ma 1300m długości i 70m szerokości drobnego, złotego piasku. Jest regularnie sprzątana.

Podczas miesięcy letnich często organizowane są niedzielne imprezy plażowe. To świetne miejsce na wyjście i poznanie miejscowych. 

Bounty Beach Marbella - Playa del Cable

Usługi 

Bounty Beach oferuje dobre ceny jedzenia, napojów oraz świetną atmosferę. Za sałatki i makarony trzeba będzie zapłacić około 9€, dania mięsne i rybne to około 12€. Codziennie oferuje się inny specjał dnia.

W barze istnieje możliwość wynajęcia leżaków, rowerów wodnych i kajaków. Są tu też prysznice i toalety publiczne.

Plaża Bounty jest popularna zwłaszcza wśród miłośników siatkówki plażowej i tych, którzy uprawiają sporty wodne - Funny Beach znajdująca się w odległości krótkiego spaceru wynajmuje wszelkiego rodzaju obiekty do praktykowania sportów wodnych. 

Jak dojechać do Bounty Beach?

Bounty Beach znajduje się 3 km od centrum Marbelli. 

Z Marbelli - poruszajcie się Calle Ricardo Soriano, która w pewnym momencie przekształca się w Av. de Severo Ochoa w kierunku Malagi. Zaraz przed łukiem z napisem "Marbella" należy skręcić w prawo.  

Z Malagi -  jedziecie drogą N340-A7 w kierunku Marbelli. Należy wybrać zjazd wiodący do centrum miasta, wprost na Av. de Severo Ochoa. Zaraz po minięciu łuku z napisem "Marbella" należy skręcić w lewo i kierować się w dół do plaży. Bar Bounty Beach znajduje się na wysokości łuku "Marbella".